PLYŠOVÝ MEDVÍDEK - TÉMA TÝDNE

28. ledna 2013 v 18:23 | Louí |  Téma týdne a cacing
Tak jako se sešel den s nocí, sešel se i týden s týdnem a pro nás to tedy neznamená nic jiného než nový článek na téma týdne, kterým je tentokrát plyšový medvídek.

Každý z nás má jistě doma plyšáka v podobě medvídka. Já za sebe říkám, že jich mám hned několik. Existuje spousty věcí, které jsme s medvídky dělávali. Pár z těch jasných věcí, které dělal téměř každý, jsem se rozhodla vypsat:

1.) MASTURBACE
Masturbace s plyšovým medvídkem může být zároveň i prvním masturbačním krokem v životě každého občana. Uchopíme medvídka, zavedeme ho do mezinoží a stimulujeme - známe to každý. Malé dítě zjistí, že se mu to líbí a vyhovuje mu to, tím pádem se celá situace opakuje. Medvídek se proto může stát naším blízkým přítelem.

2.) INKUBÁTOR
Většina z nás jsme nedonošení. Proto se inkubace pomocí plyšového medvídka považuje za jeden z nejlepších vynálezů jednadvacátého století, na kterém se mimochodem podílel i blog4ever. Medvídkovi se jednoduše rozřízne trupová část a vloží se do ní nedonošené novorozeně. Po vložení sešíjeme. V teple a za nepřístupu vzduchu má velkou šanci, že se z něj stane krásné, zdravé dítě (či naopak - všechna práva vyhrazena, all rights reserved)

3.) PAŠING
Pašování v plyšovém medvídkovi není žádnou novinkou. Stejně jako u inkubace rozřízneme, vložíme, zašijeme. A pak už je jen na nás, co dovnitř vložíme. Zda-li to bude zbraň, droga, či člověk ...

4.) VYBÍJENÍ VZTEKU
Házení s medívdkem do kouta, štěpení ho na atomy a molekuly, rozepisování ho do strukturních vzorců - ať už jsme s ním dělali cokoliv, vždy byl náš vztek ten tam. Známe to všichni, jsme nakrknutí a tak se plyšový medvídek skýtá jako skvělý prostředek k vybití zlosti. Ani my dospělí bychom neměli zatracovat tuto dětskou taktiku, jen to prubněte, uvidíte, že úleva se dostaví již během štěpení.

6.) KLAPACÍ PROTÉZA
A je to tu - naše nezbedné děti a jejich polámané pařáty. Kdo by chodil k doktorovi a platil za kdejakou diagnózu? To, že má dítě zlomený pařát dokážeme posoudit sami. Jednoduše pochroumanou končetinu uřízneme nad místem zlomení a připevníme k ní plyšového medvídka v dané velikosti. Vznikne nejen skvělá protéza, ale vaše dítě se stane králem a závidět mu bude kdekdo!!

Váš Team :-))

SPONZOROVÁNO 5 ANGELS:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jste spokojeni s volbou prezidenta?

Nejsem spokojen. 31.3% (93)
Jsem spokojen. 24.6% (73)
Jsem podělán. 21.9% (65)
Jsem padělán. 22.2% (66)

Komentáře

1 tall-and-thin-kate tall-and-thin-kate | Web | 28. ledna 2013 v 18:37 | Reagovat

No... já to teda nedělala.

2 Jan Stanislav Jan Stanislav | Web | 28. ledna 2013 v 18:44 | Reagovat

huste na tak naivni tema tydne ...

3 mayena-sama mayena-sama | 21. dubna 2014 v 21:37 | Reagovat

Jakto, že už nepřidáváte nové swážovité článečQy? Tento blogíseQ mne velmi zaujal, mucQ, prosím

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama