Jak si zkrotit přítele/manžela - rady pro ženy

18. ledna 2013 v 21:41 | Louí |  Návod k použití
V životě každé ženy se vyskytuje velmi zlé zvíře - muž. A my chudinky pak často nevíme, co s nimi a vychovávají spíše oni nás než my je, jak by tomu mimochodem mělo správně být. A to je důvod, proč já jako žena přináším pár rad, jak ty nezbedníky zkrotit, dát jim co proto a ukázat, kdo je tady pánem hradu.

1.) NEMĚŇTE NÁZORY A PŘESVĚDČENÍ
Muž musí vidět, že jste v názorech a přesvědčeních stálá, protože jak se říká, kdo často mění víru, nemá žádnou. I kdybyste pro něj měla sebevětší slabost, držte se svého. Například situace: Odjakživa nenávidíte fotbal a váš objev je do něko přímo zažraný. Není to roztomilé ani něco, co byste mu snad měla tolerovat! Dejte mu jasně najevo, že vás tento sport nezajímá, pošlete ho na živé utkání s vylízanými fanoušky a sama si dejte horkou lázeň při skvělé telenovele :-)

2.) NEBOJTE SE VYTASIT KUDLU
Pokud je to potřeba, musíte být tvrdá a držet v domácnoti disciplínu. Pokud bude manžel divoký a bude se vám zdát, že si až moc vyskakuje, nebojte se odemknout dolní zásuvku a vyndat revolver. Malá výhružka by mohla postačit k jeho poslušnosti.

3.) DĚLEJTE VĚCI KDY CHCETE VY, NE KDY CHCE ON
Zase dám příklad situace: Přijdete domů, dáváte si odpolední kafíčko u televize, roztáhnete se přes celý gauč a po dvou hodinách vás vyruší umouněný ufuněný manžel, který se dobývá do ledničky a prosí vás o něco k jídlu. Žádné takové, že vy vstanete a půjdete mu něco udělat!!!! Vy si hezky pokračujte ve siestě a šetřete se, jídlo bude, až vy dostanete hlad.

4.) UPRAVTE HO PODLE SVÉHO
Že se vašemu protějšku snad líbí 100 let stará košile? S tím je teď konec! Vyšlete ho na pár dní pryč, vezměte jeho kreditku, nakupte pro něj oblečení dle vašeho gusta (samozřejme i pro sebe), vyházejte mu ty jeho staré strašně hrůznosti a obměňte jeho šatník. Nezapomeňte vyhodit staré válečné sako po pradědečkovi a zašlý řetízek po babičce. Až se vrátí, bude vám jistě vděčný a vy budete mít dobrý pocit z dobře odvedené práce.

5.) SEXUÁLNÍ PRAVIDLA
Muži jsou stále nadržení a chtějí jenom jedno, to je stará známá věc. U vás doma to ale tak fungovat nebude. Jestliže ležíte v posteli a jste únavou celá bez sebe a váš manžel se začne tulit a osahávat vás, JASNĚ a ZŘETELNĚ mu dejte najevo, že nemáte zájem. Postačí pepřový sprej či kopanec na ONO místo.

Snad Vám, milé dámy, rady pomohou a konečně zvládnete uspořádat domácnost dle svého gustíčka:-)
Dobrou chuť!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama