Prosinec 2012

Jak navodit vánoční atmosféru

2. prosince 2012 v 20:26 | Louí |  Návod k použití
Znáte to - Vánoční atmosféra. Pro někoho může znamenat stres, pro někoho kování nových podkov, pro někoho velký vánoční týden v kamenných jeskyních s neandrtálci a pro mě třeba koupě nového bodláčí do bytu.

Vánoční atmosféra je zkrátka něco velkolepého a pro každého znamená něco jiného. Vybavíme si známé vůně a smrady, řinčení podkov a plameňáčí zpěv koled ozývající se z rádií. Není důležité jak si jí představujeme, je důležité umět si ji navodit. A zde je pár tipů:

1.) PŘÍJEMNÉ VOŇAVÉ SVÍČKY
Vůním jako vanilka, skořice, anýz,..už odzvonilo. Teď jsou na prodej svíčky s HOVNAAROMA, různé styly výkalů. Vůně, průjmu, vůně zácpy, vůně tmavých lejen, vůně světlých lejen, ..nač si jen vzpomenete! Stačí zapálit a užívat si vůni domova a Vánoc :-)

2.) TYPICKÉ ČESKÉ POHÁDKY
České pohádky nikdy neomrzí. Lehnout si do obýváku do vany s horkou vodou a užívat si chvilky plné pohádek. Pokud jste vadní, a nemáte vanu v obývaku (chraň Vás Pánbů!), můžete si zapojit prodlužovačku a elektrické spotřebiče zapojené do zásuvky vzít s sebou do koupelny do vany či sprchy ;-) Ztrnulost z děje a prožívání zaručeno.

3.) TEPLÉ SVETRY
Teplé svetry ve velkých velikostech jsou letos in, proto ani vy nesmíte zůstávat pozadu! A protože nejsem žádný lakomec či lichvář, přihodím vám sem ty nejkrásnější, po kterých stojí za to hodit očko ;-)

http://nd05.jxs.cz/318/020/63e58074f8_82135158_o2.jpg
http://www.xboxweb.cz/uploads/posts//1260478450_svetr.jpg
http://i.mimibazar.cz/s/bc/1/110823/22/a47587176.jpg

4.) PROTONEFRIDIE S PLAMÉNKOVÝMI BUŇKAMI
Ikdyž název se může zdát trochu krkolomný, ve skutečnosti tomu tak vůbec není! Jde pouze o to nasadit převlek plameňáka, jak tomu bývá každým rokem. Z plameňáka frrrrnk na pelikána a pak už si jen nalovit a vychutnávat čerstvé kapry.

5.) HEMENEX
Toť vánoční baštonáda. Nesmíme opomenout na tuto znamenitou delikatesu!
Přidávám i recept, kdyby někdo nevěděl, jak udělat typický Štědrovečerní hemák:
38 (ani o jedno míň, ani o jedno víc!) vajec VE SKOŘÁPCE (běda tomu, kdo je rozlouskne!) položíme na pánev a za stálého smažení přiléváme rybí tuk. Zajdeme do lékárny pro pár hemeroidů (mražených, balených) nebo pokud máme doma čerstvé - chápeme, co je lepší volba (není nad čerstvě vytržený hemák). Hemeroidy dodají jídlu chuť a koření a můžeme podávat. Místo chleba zaručeně větev od jehličnanu!

6.) CLUBCARD
Jak jistě všichni víme, Vánoce jsou dobou členství v CLUBECH. Proto i vy se začleňujte v každém obchodě a VŠUDE si berte KLUBOVÉ KARTY. Například v Tescu se můžete stát Baby Anabell a u Avonu Avon Lady. Sbírejte KLUBOVÉ KARTY. (Nebo alespoň jezte Clubky - http://www.vltava.us/eshop/data/images/1036_0_tn3.jpg )

7.) MRAMOROVÝ LOUSKÁČEK
Každý by se chtěl alespoň na malou chvíli stát lískovým oříškem. Proto neváhejte a zakupte si letenky do lískových oříšků. Není nad to být malou lískulkou či louskáček a pozorovat život malého lískového oříšku. Pozorovat? Nikoliv! Vy jste ten lískový oříšek.
Letenky zakoupíte zde - http://www.hovno.sk/img/full/228/0.jpg

Váš voučr :-)
Příjemné Vánoce plné rodinné pohody