Listopad 2012

PODZIMNÍ OUTFIT

17. listopadu 2012 v 15:56 | Louí, MirečQa |  Štýlové*
Dobrý den, anketa v menu prokázala, že Vás baví naše outfity. Jelikož žádný podzimní ještě nemáme, rozhodli jsme se s vámi podělit o pár nápadů. Proto neváhejte a čtěte!

Než obujeme teplou bundu, navlečeme si sportovní mikinu! Zateplený materiál je příjemně hřejivý a společně s lehce prodlouženým zadním dílem zajišťuje maximální pohodlí a komfort i v chladnějších dnech.
Jelikož máme komfortní a extra teplou mikinu, můžeme si s kabátem jen pískat. Na podzim to pravé!Obyčejné, a z módy nikdy vycházející zvonáče! Nabízíme přímo tyto, jelikož je to univerzální velikost - padnou každému!!!!Pokud jste vysocí, toto jsou boty pro vás! Opticky zmenšují vaši postavu a budete tak vypadat menší. Jen do nich, jsou ta pravá volba pro módní podzim!Jelikož i na podzim je pedikúra důležitá, přidáváme menší typ a telefonní kontakt na soukromou pedikúrovou paní: 777 270 297


Uši jsou snadno mrznoucím orgánem. Módní a stylová kukla je to pravé kuklové.Snad jsme pomohli a už si nebudete muset lámat hlavu! Čekujte i dále naše OUTFITY.

Váš Team :-)

Téma týdne- MOJE OSOBNOST

14. listopadu 2012 v 19:32 | Louí |  Téma týdne a cacing
Přeji vám hezký dobrý večer,
sice tu máme už polovinu týdne, ale na téma týdne není nikdy pozdě! Proto přinášíme další díl.

Ve videích jsme většinou skryti nebo maskováni, proto i vás by jistě zajímalo, kdo jsme a jaká jsme vlastně my dva osobnost. Osobnost se těžko popisuje a je to složitá otázka pro každého, ale pokusím se vám alespoň lehce přiblížit, kdo jsou vaši dětští hrdinové a váš vzor, kteří píšou tento blog!

KDO JSME
Jsme obyčejní lidé a vedeme příslušný životní styl jako každý jiný člověk. Ráno vstaneme, ukováme nové podkovy, abychom nepoškodili kopýtka a doklapeme do stáje, kde dáme najíst prasatům. Snídaně je obyčejná, skládá se většinou ze šrotu nebo zbytků, co nesnědí prasata. Také na oběd si nějak zvlášť nehospodaříme, jeden z nás se vždy staví před domem u popelnic. Když si chceme zpestřit den, zápasíme, kdo přinese lepší úlovek :-) Večer si dáme teplé havraní mléko a ukládáme se na slámu.

NAŠE OSOBNOST
I když se to tak může jevit, naše osbonost není ničím výjimečná. Máme jen skvělé nápady na psaní a nebojíme se jít s kůží na trh. Naše vzdělání je vědecky zaměřené a i proto zde na blogu prezentujeme naše novější vynálezy, ke kterým patří právě například KLADKA ANUS (http://blog4ever.blog.cz/1205/kladka-v-anusu-novinka-ceske-vedy) nebo revoluční ANAL ANTIPERSPIRANT (http://blog4ever.blog.cz/1207/jak-odmerit-telesny-zapach)
Protože jsme všichni lidé a tak bychom před sebou neměli mít žádná tajemství a rozhodně bychom se neměli stydět, přinášíme na našem blogu i intimnější otázky nebo různé sexuální výchylky, o kterých se často nikde nepíše a my chceme, aby lidé věděli, že v tom nejsou sami.
Máme také styl o který se chceme dělit, proto u nás naleznete i typy na různé outfity, ať už obyčejný každodenní, výrazný na party nebo podle ročního období.
Jsem žena se smyslem pro líčení, tudíž musím dodat, že nechybí ani články o líčení, kde můžete najít snadno a rychle typy.
Dále k naší osobnosti patří ničím nerušený spánek

DOBROU
Váš Team :-*