PODZIMNÍ STRES - Jak s ním zatočit

28. října 2012 v 20:57 | Louí |  Návod k použití
Jistě to všichni znáte. Jen se trochu ochladí, přestane svítit sluníčko a my se všichni potýkáme se špatnou náladou. Proto ani my zde v redakci jsme nezaspali a přinášíme pár tipů, jak se s podzimním stresem vypořádat.

1.) HORKÁ KOUPEL
Dopřejte si horkou koupel. Napusťte si horkou vodu do vany, během napouštění do kyblíku naberte vodu ze záchoda a zřeďte s koupelí. Jakmile bude vody po okraj, musíte do ní vlézt dokud ještě bude řádně horká. Popáleniny ani zarudlá místa neberte v potaz, jde tu přeci o vás a váš stres!

2.) ČAJE
Stejně jako koupel je potřeba dopřát si i horký čaj, kde pro změnu opaříte svůj jazyk. Možná se to někomu zdá jako pitomost, ale já mohu říci, že tělesné bolesti pak odvádějí pozornost od těch psychických. Tím pádem vám bude alespoň na nějakou dobu lépe. Pokud máte krátkodobý problém, můžete si do čaje nasypat něco, co vás odrovná.

3.) FILMY
O deštivých víkendech strávených povětšinou doma vlastně skoro ani není jiná možnost. Pusťte si nějaké porno a dobře si to udělejte. Není lepšího využití času.

4.) VYLIZOVÁNÍ ZBYTKŮ
Pokud se vydáte s košem k popelnicím, nezapomeňte okolí popelnic vylízat. Vím, že toto je pro většinu lidí zcela zbytečný bod, protože to asi dělá většina z nás, ale pro jistotu to sem přeci jenom připíšu. Olízáním prostředí vůkol popelnic poznáme nové chutě a chutě, jak známo, vedou k dobré náladě.

5.) JDI SE BAVIT!
Asi nejlepší volba vůbec. Vyberte si nějakou dobrou Kakací show a rozjeďte to! Že neznáte Kakací show? Podívejte se po internetu! Alespoň vám přiblížím o co se zhruba jedná: Vše je potřeno PRAVÝM FEKÁLEM (máte možnost i být dobrovolným dárcem pro tyto akce) a vy se v tom válíte, tančíte..No zkrátka zcela něco jiného, než nějaká nudná pěnová párty.

6.) OHOL SE!
V těchto dnech se doporučuje ohloit si komplet celé tělo, nejlépe i vlasy. Veškoré ochlupení vás totiž tíží a přidělává více starostí.

7.) ZMĚŘ SI TEPLOTU
Je vhodné si každý den změřit teplotu REKTÁLNÍM TEPLOMĚREM, který zavádíme do anusu. Můžeme tak sledovat, kdy je našemu tělu dobře, kdy se drží v průměru a kdy je na bodu mrazu. V zdravém těle zdravý duch! (fuj to je smrad)

8.) POZŘI PROPISKU
Tento čin může možná některé z řad našich sledovatelů zaskočit, ale je to přesně tak, jak to stojí v nadpise. Snědením propisky dáte do žaludku neztravitelnou věc, tím pádem nebudete mít na nic chuť a tudíž ani nebudete jíst "z nudy" (nemáte co dělat a tak jíte). To, co sníte si také dobře promyslíte, a z toho vyplývá i zdravá strava! V zdravém těle zdravý duch! (jů tady to voní)

9.) DOJDI SI NA ZÁCHOD!
Tato rada je pro pravidelné čtenáře zřejmě postradatelná, ale je to tak. Kakat a čůrat se musí a mnohdy to může být právě to, co vás tíží.

10.) ČTĚTE BLOG4EVER
Také postradatelný bod.. Přiznejte si to, bez čtení našeho blogu už by to prostě nešlo.

Snad jsme pomohli
Váš Team:-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama