Něco je špatně

27. října 2012 v 18:30 | Louí |  Téma týdne a cacing
Po dlouhé době přejeme všem naším příznivcům krásný večer a příjemné počtení.

Toto téma týdne "Něco je špatně" jsem pojal spíš jako takové jednoduché, kratší vyprávění o tom, co se člověku v těchto podzimních dnech může přihodit. Tak tedy začneme:

Šel jsem 26. října 2012 ven, chodil jsem celé odpoledne venku, potkával jsem spousty dobrých lidí, zdravil je, smál se s nimi, líbal je, prstil, dával jim cenné rady a někdy se i vyhýbal těm, co nepatří k mým oblíbencům. Prošel jsem několik ulic a chcete-li i bloků, mil i kilometrů a přesto jsem pořád netušil, kam mám vlastně namířeno. Sledoval jsem plakátovací plochy a výlohy jen z jediného prostého důvodu - abych narazil na nějaké dobrodružství, které bych mohl tento páteční večer podniknout. Přemýšlel jsem, přemýšlel, ani jsem samým přemýšlením netušil, kam mě mé nohy vedou. Najednou jsem stál tváří v tvář svému domu, klíče samy vyskočily z kapsy, odemkly a dveře mě vystřelily k mým bytovým dveřím, které už ovšem mé klíče stačily odemknout. Tudíž jsem rázem stál v předsíni a z nebe skrz střechu mi na hlavě přistál malý papírek s nápisem LEKCE DUPLIKÁTORŮ V KULTURNÍM DOMĚ 26. ŘÍJNA 2012 V 21.00 HODIN.
Název samotné akce mě zaujal natolik, že jsem neváhal a vydal se směrem ke kulturnímu domu. Dorazil jsem kolem deváté hodiny na místo, kde se konala skvělá párty a duplikovali jsme několik programů. Když jsem však vyšel ven, SNĚŽILO...nezdá se vám, že je něco špatně?

Naštěstí jsem stačil zachytit fotografii, jak jsem vypadal po příchodu domů:


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co vás nejvíce uchvátí na podzim?

Nové outfity blog4ever 29.7% (62)
První sníh 22% (46)
Lisování listí 24.9% (52)
Listové koláže 23.4% (49)

Komentáře

1 Brumlich Brumlich | 27. října 2012 v 18:48 | Reagovat

evidentně jste inteligentní a cítím z vás nadání a talent pro psaní, jen kdybyste nepsali takové sra*ky, mohlo by to být zajímavé

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama