Říjen 2012

PODZIMNÍ STRES - Jak s ním zatočit

28. října 2012 v 20:57 | Louí |  Návod k použití
Jistě to všichni znáte. Jen se trochu ochladí, přestane svítit sluníčko a my se všichni potýkáme se špatnou náladou. Proto ani my zde v redakci jsme nezaspali a přinášíme pár tipů, jak se s podzimním stresem vypořádat.

1.) HORKÁ KOUPEL
Dopřejte si horkou koupel. Napusťte si horkou vodu do vany, během napouštění do kyblíku naberte vodu ze záchoda a zřeďte s koupelí. Jakmile bude vody po okraj, musíte do ní vlézt dokud ještě bude řádně horká. Popáleniny ani zarudlá místa neberte v potaz, jde tu přeci o vás a váš stres!

2.) ČAJE
Stejně jako koupel je potřeba dopřát si i horký čaj, kde pro změnu opaříte svůj jazyk. Možná se to někomu zdá jako pitomost, ale já mohu říci, že tělesné bolesti pak odvádějí pozornost od těch psychických. Tím pádem vám bude alespoň na nějakou dobu lépe. Pokud máte krátkodobý problém, můžete si do čaje nasypat něco, co vás odrovná.

3.) FILMY
O deštivých víkendech strávených povětšinou doma vlastně skoro ani není jiná možnost. Pusťte si nějaké porno a dobře si to udělejte. Není lepšího využití času.

4.) VYLIZOVÁNÍ ZBYTKŮ
Pokud se vydáte s košem k popelnicím, nezapomeňte okolí popelnic vylízat. Vím, že toto je pro většinu lidí zcela zbytečný bod, protože to asi dělá většina z nás, ale pro jistotu to sem přeci jenom připíšu. Olízáním prostředí vůkol popelnic poznáme nové chutě a chutě, jak známo, vedou k dobré náladě.

5.) JDI SE BAVIT!
Asi nejlepší volba vůbec. Vyberte si nějakou dobrou Kakací show a rozjeďte to! Že neznáte Kakací show? Podívejte se po internetu! Alespoň vám přiblížím o co se zhruba jedná: Vše je potřeno PRAVÝM FEKÁLEM (máte možnost i být dobrovolným dárcem pro tyto akce) a vy se v tom válíte, tančíte..No zkrátka zcela něco jiného, než nějaká nudná pěnová párty.

6.) OHOL SE!
V těchto dnech se doporučuje ohloit si komplet celé tělo, nejlépe i vlasy. Veškoré ochlupení vás totiž tíží a přidělává více starostí.

7.) ZMĚŘ SI TEPLOTU
Je vhodné si každý den změřit teplotu REKTÁLNÍM TEPLOMĚREM, který zavádíme do anusu. Můžeme tak sledovat, kdy je našemu tělu dobře, kdy se drží v průměru a kdy je na bodu mrazu. V zdravém těle zdravý duch! (fuj to je smrad)

8.) POZŘI PROPISKU
Tento čin může možná některé z řad našich sledovatelů zaskočit, ale je to přesně tak, jak to stojí v nadpise. Snědením propisky dáte do žaludku neztravitelnou věc, tím pádem nebudete mít na nic chuť a tudíž ani nebudete jíst "z nudy" (nemáte co dělat a tak jíte). To, co sníte si také dobře promyslíte, a z toho vyplývá i zdravá strava! V zdravém těle zdravý duch! (jů tady to voní)

9.) DOJDI SI NA ZÁCHOD!
Tato rada je pro pravidelné čtenáře zřejmě postradatelná, ale je to tak. Kakat a čůrat se musí a mnohdy to může být právě to, co vás tíží.

10.) ČTĚTE BLOG4EVER
Také postradatelný bod.. Přiznejte si to, bez čtení našeho blogu už by to prostě nešlo.

Snad jsme pomohli
Váš Team:-)

Životní styl - GAY

28. října 2012 v 20:40 | MirečQa |  Recenze
Dobrý den naši milý čtenáři! Jak jsem sliboval tak tu je další článek, konkrétně ze života.
Jak jste si mohli všimnout ve videoodpovědích a jiných super videjkách, MirečQa, tedy já, jsem gay. Ano všimli jste si velmi dobře! Jsem gay a nestydím se za moje vyznání. V tomto článku bych vám chtěl o mém životě něco povědět.

Začalo to jednou jednoho chladného rána, kdy jsem byl velmi osamělý a bylo mi smutno. Maminka i otec odjeli na dlouhou cestu do Laponska, takže jsem byl doma jako ovečka. Rozhodl jsem se, že si najdu na tyto chladné dny společnost! Brouzdal jsem ve skříni, kde měl můj otec samé poklady, ale tam jsem bohužel nic zajímavého nenašel. Zkusil jsem své štěstí v matčině úkrytu. Otevřel jsem dvířka a co jsem neviděl! Ve skříni byly úžasné bikiny, spodní sexy prádlo, večerní róba + podpatky a malý nevinný vibrátor. Hned, jak jsem to uviděl, věděl jsem, že my k sobě budeme patřit už nadosmrti!!! Vrhl jsem se po všech těch věcech a začal se oblékat. Když jsem byl oblečený, zůstal jen osamocený vibrátor. Vzal jsem ho do ruky a položil se na postel. Nikdy jsem to se sebou nedělal a ani s nikým jiným, ale věděl jsem, že dnes je ten pravý den to uskutečnit. Začal jsem se hladit a osahávat. Pokračovalo to ocucáváním prstů a lízáním malého robertka. Po chvilce mazlení se spolu do mě vnikl. Nedokážete si představit, jak slastný pocit to byl. Od doby našeho první styku už jsme já, večerní róba, sexy prádlo, podpatky a robertek nejlepšími přátely a mohu vám ze zkušenosti říct, že je to nejlepší co mne mohlo potkat. Chci vám dát jednoduchou radu: Jestli nevíte co se sebou máte dělat a jste na rozcestí života a smrti, zkuste prohrabat skříň vaší vlastní matky. Děkuji za pozornost!
Váš team :-)

Něco je špatně

27. října 2012 v 18:30 | Louí |  Téma týdne a cacing
Po dlouhé době přejeme všem naším příznivcům krásný večer a příjemné počtení.

Toto téma týdne "Něco je špatně" jsem pojal spíš jako takové jednoduché, kratší vyprávění o tom, co se člověku v těchto podzimních dnech může přihodit. Tak tedy začneme:

Šel jsem 26. října 2012 ven, chodil jsem celé odpoledne venku, potkával jsem spousty dobrých lidí, zdravil je, smál se s nimi, líbal je, prstil, dával jim cenné rady a někdy se i vyhýbal těm, co nepatří k mým oblíbencům. Prošel jsem několik ulic a chcete-li i bloků, mil i kilometrů a přesto jsem pořád netušil, kam mám vlastně namířeno. Sledoval jsem plakátovací plochy a výlohy jen z jediného prostého důvodu - abych narazil na nějaké dobrodružství, které bych mohl tento páteční večer podniknout. Přemýšlel jsem, přemýšlel, ani jsem samým přemýšlením netušil, kam mě mé nohy vedou. Najednou jsem stál tváří v tvář svému domu, klíče samy vyskočily z kapsy, odemkly a dveře mě vystřelily k mým bytovým dveřím, které už ovšem mé klíče stačily odemknout. Tudíž jsem rázem stál v předsíni a z nebe skrz střechu mi na hlavě přistál malý papírek s nápisem LEKCE DUPLIKÁTORŮ V KULTURNÍM DOMĚ 26. ŘÍJNA 2012 V 21.00 HODIN.
Název samotné akce mě zaujal natolik, že jsem neváhal a vydal se směrem ke kulturnímu domu. Dorazil jsem kolem deváté hodiny na místo, kde se konala skvělá párty a duplikovali jsme několik programů. Když jsem však vyšel ven, SNĚŽILO...nezdá se vám, že je něco špatně?

Naštěstí jsem stačil zachytit fotografii, jak jsem vypadal po příchodu domů:Slavný návrat

27. října 2012 v 18:26 | MirečQa |  Ňůs
Dobrý den,
opět jsme tu! Od dnešního dne se můžete těsit na skvělé smysluplné články všech členů teamu BLOG4EVER. Moc se vám, naším věrným čtenářům, omlouváme za to, že jsme byli tak neaktivní! Je pro toto nedorozumění jednoduché vysvětlení. Já a Louí jsme byli zkoumat Anální otvory Thajských prostitukek a transek! Vše jsme napsali do svych poznámek a sepsali je do encyklopedie s názvem ,, Anály světa - Blízký Orient". Můžete zakoupit u dobrých knihkupců! Těste se na další skvělé články!
Váš team


Aby jste měli zdání o co se jedná v naší knize tak vám přikládám obrázek:
Thajský transvestita Fučimi Nakoule