Červenec 2012

Jak odměřit tělesný zápach

30. července 2012 v 20:22 | Louí |  Návod k použití
Dobrý den!

Pokud jste si mysleli, že tento článek se bude týkat tělesného zápachu a jeho měření, musím vás uvést na pravou míru. Konkrétně totiž půjde o měření ANÁLNÍHO PACHU.

Znáte to, provádíte anální sex nebo hrátky a přitom si říkáte "voním? jsem umytý/á? mám záhnědy? jak chutná můj zadeček?"
Tento článek vás seznámí s několika tipy, jak už se nikdy nestrachovat!

1. PO KAŽDÉM KAKÁNÍ MUSÍ NUTNĚ PŘIJÍT HYGIENA!!

Toto je pravidlo, které nelze vynechat. Jen takto docílíte opravdu čistoskvoucí dírky. Ať už obyčejné mýdlo nebo gel určený pro intimní hygienu, nikdy toto to neberte na lehkou váhu! I výběr správného mýdla je totiž důležitý, pokud je vaše pokožka v okolí análu citlivá, zmaštěná, namožená nebo vysušená. Vyberte si proto mýdla nebo gely podle typu vašeho otvoru, péče je důležitá!

2. STÁLE TO NENÍ ONO. JAK TO VYŘEŠIT?

Toto je jednoduché pravidlo. Stejně tak, jako každé ráno používáme deodoranty nebo antiperspiranty, to samé musíme učinit i s análem, aby byl hydratován po 24 hodin. K tomu nám poslouží REXONA NEW ANAL ANTIPERSPIRANT PROTECTION. I když se může zdát, že na něj reklama není nebo jste o ničem takovém nikdy neslyšeli, odkazuji vás - seženete je v každé dobré elektře nebo trafice.3. ANÁLNÍ PEELINGY A KŮRA

Jak už jsem výše zmiňovala, i anál může být mastný, problematický, podrážděný, zarudlý, vysušený .. Koneckonců stejnějako u pokožky v obličeji. Je velice přecitlivělý na některé přípravky a tak i zde musíme mít oči na stopkách.
DOMÁCÍ ANÁLNÍ PEELING:
Co budeme potřebovat: 1x jablko, 1x hruška, 3x okurka, 10x stroužek česneku, 2x cibule

Oloupeme jablko, hrušku, okurky, česnek i cibuli, nastrouháme nadrobno, poté rozšleháme. Ze zbylé šťávy s kousky ingrediencí (podobně jako tomu je u obličejového peelingu) oddělíme malé množství zhruba tak, abychom pociťovali že kůra probíhá. Lehneme si na záda, nohy zvedneme do vzduchu, zadek pěkně roztažený. Peeling vmažeme do otvoru a jeho okolí, přičemž ponecháme 10 - 15 minut působit, poté opláchneme teplou vodou. TATO KŮRA SE VYZNAČUJE PŘEDEVŠÍM PÁLENÍM!!

4. MASTIČKY

Stejně tak jako naše podpaží, ano, i zadeček se nám v létě může pěkně zapotit. A to pak není žádná sranda, proto se před opruzeninami a jinými nepříjemnostmi musíme chránit, a to mastičkou PROTI OPRUZENINÁM S VÝTAŽKY Z ALOE VERA. Zakupte si klidně klasické miminkovské, cena se pohybuje okolo 40 Kč. Pro váš zadek to bude jedině dobře a rozhodně vám nevynadá :-)

5. DUBOVÁ KŮRA

Stejně jako svému obličeji dopřáváte jednou měsíčně kosmetiku, i análu musíte poskytnout luxus. A na to je jediný přípravek - DUBOVÁ KŮRA. Používá se proti hemeroidům, ale zároveň jim dokáže předcházet. Pokud tedy nechcete aby vám visely kusy střev a zduřelých žil z vašeho zadečku ven, jednou měsíčně promažte DUBOVOU KŮROU. (Seženete v každé dobré lékarně.)

6. DEPILACE ANEB KRÁSNÝ NOVÝ SESTŘIH

V tomto případě bych jako přirovnání použila obočí. Vezmeme obyčejnou pinzetu, malé zrcátko a velké zrcadlo. Vystrčíme zadek na velké zrcadlo a míříme na něj malým zrcátkem. Tím docílíme perfektního zobrazení díry. Pinzetou vytrháme chlup za chlupem, citlivější lidé by po depilaci měli opět použít KRÉM PROTI OPRUZENINÁM S ALOE VERASamozřejmě existuje ještě spousty dalších způsobů, jak správně pečovat o zadek a je jich nespočetně mnoho, já však vybrala ty základní a nejdůležitější.

POKUD BUDETE POSTUPOVAT PODLE NÁVODU, VÁŠ ZADEČEK NIKDY NEBUDE SMRDĚT!
snad jsme vám pomohli. VÁŠ TEAM ;-)

Skvělý letní outfit (ženy)

27. července 2012 v 18:45 | Louí |  Štýlové*
I když už je léto v plném proudu, nových outfitů není nikdy dost! Náš blog při vás však stojí a přináší vám nové nápady, jak si zpestřit letní pohodu!

Protože hitem letošního léta je především BAREVNÁ PALETA, můžeme náš ochablý účes zpestřit něčím mnohem stylovějším:
Abychom vzbudili vzhled "NA MĚ SI NEDOVOLUJ, JSEM VOJÁK Z POVOLÁNÍ", zvolíme brýle s černými skly (nikdo nespatří, že vám vytekly oči)
Ve vedrech, která prožíváme, je zapotřebí zvolit něco vzdušnějšího. Proto jsem sáhla po tomhle topu, který nesmí chybět v šatníku žádné ženy.
V létě očekáváme nejvíce turistů, proto se musíme stylově chránit před krádeží! My v redakci jsme zvolili peněženku na krk, kterou jsme chytře vzorem sladili s brýlemi.
Léto je nejenom dobou tepla, ale také ZAPAŘENIN, OPRUZENIN! Proto musíme zvolit něco, co nezanechá náš anál ani trochu zarudlý. Skvělé prodyšné minikraťásky.
Když venku skotačíme, můžeme se kdykoliv sedřít. Nasaďme proto módní chrániče, které outfit doladí!!
A protože je léto hravé a koketní, nasadíme roztomilé bačkůrky :-)


TO BY BYLO VŠE K DNEŠNÍMU OUTFITU, SNAD JSME VÁM POMOHLI OD ZLÝCH DUCHŮ.

Váš Team

Měsíc - Téma týdne

25. července 2012 v 19:54 | Louí |  Téma týdne a cacing
Všichni to známe . . . Jednou za MĚSÍC to přijde - MENSTRUACE

MUŽI I ŽENY - ráno se vzbudíme, celé pyžamo od krve, prostěradlo od krve - "A jejda!" řekneme si. "Menstruace přišla."
Zakrvácené oblečení můžete buď hodit do prádla nebo ho použít v následujících dnech - což vřele doporučuji !! Stejně bude zase zakrvácené.
Pak v poklusu do práce protečete v MHD, zasviníte sedačku i lidi v okolí, ale s úsměvem pokračujete - vždyť je to zcela NORMÁLNÍ PROCES!!!!!

Vložky bych, být vámi, ani nepoužívala, stejně protečete. A tampony? K čemu! S čertu s nimi! Vždyť se stejně nasáknou, zvětší se do obrovitánské boule, kterou ztěží vyjmete z otvoru (ženy ze zadku a muži z vagíny), zbytečně si přiděláváte starosti tou zákeřnou šňůrkou, co od něj vede - všude vyčuhuje - a co kdyby se, nedejbože, utrhla? Tampon zůstane zajetý v otvoru už navěky a NIKDY ho NIKDO nevyloví! Zůstane tam jako tajemný poklad, který se bude nasakovat sliznicemi víc a víc, až se rozloží na miliony kousků, které později sníte.

PŘÍJEMNÝ ZBYTEK MENSTRUACE!


OBRÁZEK Z REPERTOÁRU JEDNÉ ŽENY, KTERÁ MENSTRUOVALA JAKO ĎÁBEL

Tutorial Dancing Ma Cherie Video

23. července 2012 v 22:50 | Louí, MirečQa |  Návod k použití
Nové video !!! POUŽÍVEJTE VÝHRADNĚ NA DISKOTÉKÁCH NEBO DRSNÝCH KALBÁCH, JINDE BY MOHLO BÝT POVAŽOVÁNO ZA ZVRHLOST!!


Video se zvířátky!!

15. července 2012 v 16:53 | Louí, MirečQa |  Videoodpovědi
Právě vyšlo NOVÉ VIDEO!!
Lucie - Pohyby

15. července 2012 v 15:55 | MirečQa |  Písničky
Tak, máme tu nejnovější písničku! Právě byla vydaná a za 5,5 minuty má největší sledovanost na jůtůb i na Mp3snadruhou.net! Už nebudu dále zdržovat, užijte si Lucii a její pohyby!!! Vaše redakce


MÁM SVŮJ SEN

15. července 2012 v 15:29 | Louí |  Téma týdne a cacing
Přichází článek na TÉMA TÝDNE!!

Každý z nás má svůj sen, na který nedá dopustit. Já vám tedy povím něco o mém snu!

MÁM SVŮJ SEN:

Chci se stát KRČNÍ MANDLÍ!
Proč?
ČTĚTE!


Jste krční mandle, taková lehce narůžovělá a právě vy rozhodujete o tom, jestli v noci vašeho páníčka podusíte jako zeleninu nebo jestli ho zahalíte do poklidného spánku. To ale není ani zdaleka všechno. Máte možnost ochutnat spousty věcí a různorodých chutí! Každý hlen, ať už žlutý, nazelenalý nebo průhledný, smíte ochutnat, pohrát si s ním, mít ho přilepený. Kadžé páníčkovo "HEPČÍÍ!" znamená přelétnutí hlenu přes mandli a polechtání. Můžete se utrhnout a poté putovat po páníčkově těle a získat tak odpovědi na mnoho otázek. Můžete se zvětšít a způsobovat bolesti. Může se vám podařit zachránit vašeho blízkého kamaráda - jazyk. Když zapadává dozadu, můžete ho zachytit. Můžete spustit dávivý reflex, aneb blití. Můžete všechno.
MANDLE JSOU SVÝM PÁNEM

to jsou mé krásné mandle. Ahojte! Mrkající

Přání na video

2. července 2012 v 20:42 | Louí |  Ňůs
Ahojda všichni,
zdravím všechny zapařené genitálie!

Tento článek slouží k tomu, abyste dolů do komentářů napsali návrh na video, které byste po nás chtěli natočit. Může to být videoodpověď nebo video na nějaké téma, vyberte si.

Čóu

Požírání živočichů - infarkt

1. července 2012 v 15:56 | Louí |  Ňůs
Ahojda,
nejprve vám musím prozradit, že nadpis tohoto článku se vůbec netýká toho, co tu dnes budeme řešit.
Tento blog byl lehce zpomalen, jelikož jsme od čtenářů dostávali hory a hory vzkazů a dopisů, jak moc mají rádi náš blog, a my jsme se opozdili jejich čtením, radami a následovným odepisováním.

Tímto vám tedy prozradíme, že jsme zpátky ve hře!

ČLÁNKY TUDÍŽ MŮŽETE OČEKÁVAT KAŽDÝ DEN!!!!